Jump to content

CansuGenc

Cover
 • İçerik sayısı

  7
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Neutral

CansuGenc Hakkında

 1. 4.Cover Çalışmamla sizlerleyim^.^ Umarım Beğenirsiniz! 4.Çalışmam: Naruto Shippuden Opening 15 (Does-Guren) Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:
 2. -Çekiliş günü! Son katılım 30 Ağustos!!- Uchiha Sasuke ve İchigo Hollow Maske Çekilişi! Facebook Katılım Linki için Tıklayınız [Hidden Content]]
 3. 3.Çalışmam: Death Note Ending 1 Nightmare Alumina Cover Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:
 4. Teşekkür ederim :$ Çok teşekkür ederim :) İyi yerlere gelmek için çaba sarfedeceğim:$
 5. Youtube Kanalıma Abone olarak bana destek olabilirsiniz :) Desteklerinizi için teşekkürler!!
 6. Bu güzel yorumlarınızı ve eleştirilerinizi görmek beni çok mutlu etti gerçekten . :53: Beğenilmesine çok sevindim. :74: Umarım dediğiniz gibi daha iyi çalışmalarla güzel şeyler yapacağım ! :9:
 7. Cansu Genç ''Cover'' Herkese merhaba arkadaşlar... Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum :) Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. :) Bildiğim yabancı diller, Yunanca, Korece, İngilizce... En büyük hobim ise şarkı söylemek müzik yapmak ve cosplaylerle uğraşmak :) Cosplay olarak, ilk cosplayim Naruto'dan Orochimaru oldu. Gerçekten hayranı olduğum bir karakterdi o yüzden fazla özen gösterdim. Sürekli bu karakteri cosplay olarak yapabilirim :D 2. yaptığım karakter ise yine Naruto Shippuuden'den Karin'di. Bunu da biraz kendime benzettiğim için yapmak istedim :D :D Cosplay çalışmalarımı da cümlelerimin sonunda ekleyeceğim :) Müziğin hayatımda yeri oldukça büyüktür. Benim için 'yaşam felsefem' diyebilirim ve bunun yanı sıra önemli olmakla birlikte artık daha da anlamlı bir hale getirmek istiyor ve çaba sarf ediyorum ... :) 2013 Yılında Kore konsolosluğunun düzenlediği K-Pop World Festival Türkiye finalinde 1. oldum. Güney Kore'ye Türkiye'yi temsilen gittim... ve o günden bu yana müzik hayatımda elimden geldiğince gelişmeye ve geliştirmeye özen gösterdim... Arkadaşlarımın beni tetiklemesiyle de bu işe girdim! Türkiye'de Anime Cover'ları yapan fazla kişinin olmadığını düşünüyorum ve bunun üzerine ben de arkadaşlarımın desteğini alarak Türkiye'deki en iyi Anime Cover yapan biri olmak hayali ile bu girişimde bulundum :) Her hafta cover çalışması yapmaya özen göstereceğim ve bunu tamamen güncel tutmak için elimden geldiği kadar çok fazla çaba sarf edeceğim. Sizlerin de desteğini çalışmalarımda bekliyor olacağım :) Umarım çalışmalarımı beğenir ve desteklerinizi sakınmazsınız. Facebook sayfamı beğenerek, beni orada takip edebilir, aynı zamanda Youtube kanalıma abone olup video paylaşımlarımı orada da takip edip, beni öyle de destekleyebilirsiniz. Teşekkürler. Facebook Sayfam Youtube Kanalım 4.Çalışmam: Naruto Shippuden Opening 15 (Does-Guren) Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link: 3.Çalışmam: Death Note Ending 1 Nightmare Alumina Cover Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link: 2.Çalışmam: Hunter x Hunter Opening 1 Derpature! Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link: İlk Cover Çalışmam Naruto Shippuden Opening Blue Bird! Youtube Kanalı Video Direkt Link: Cosplay Çalışmalarımdan, Uzumaki Karin ve Orochimaru Çalışmalarım Uzumaki Karin Orochimaru Desteklerinden Ötürü [/url] TEŞEKKÜRLER!
×